W ramach X edycji studiów podyplomowych realizowanych na zlecenie MON „Zarządzanie i kierowanie podmiotem leczniczym Resortu Obrony Narodowej” przez Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie w dniach 11.05. – 22.05.2025r. po raz kolejny zorganizowane zostały praktyki dla słuchaczy studiów. Wykładowcy z 1. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie podzielili się ze słuchaczami praktyczną wiedzą dotyczącą funkcjonowania Szpitala. Na zakończenie praktyk Komendant Szpitala płk dr hab. biol. med. Aleksander MICHALSKI wręczył uczestnikom certyfikaty ukończenia praktyk. Uczestnicy zgodnie potwierdzają, że był to najbardziej intensywny okres nauki, pozwalający wzbogacić swoją wiedzę na temat działalności podmiotu leczniczego RON.
płk Bogusław PIĄTEK