POŻEGNANIE KOMENDANTA PŁK. ALEKSANDRA MICHALSKIEGO
Zgodnie z decyzją Ministra Obrony Narodowej, płk dr hab. n. biol. med. Aleksander Michalski, Komendant Szpitala Klinicznego – Komendant Rejonu Zabezpieczenia Medycznego Wojsk, przeniesiony został do dyspozycji i skierowany do wykonywania zadań w innej jednostce. W związku z zakończeniem służby w 1. Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SPZOZ w Lublinie w dniu 29.05.2026r. płk Michalski pożegnał się z personelem Szpitala oraz przedstawicielami zaprzyjaźnionych jednostek i instytucji. W trakcie uroczystości przedstawił […]
POŻEGNANIE KOMENDANTA PŁK. ALEKSANDRA MICHALSKIEGO Dowiedz się więcej »

















